Jarní brigáda

V soboto 19.3.2016 v 9:00 proběhne brigáda na přípravu areálu před zahájením mistrovských utkání.

Pozvánka na ustavující schůzi
spolku Tělovýchovné jednoty Sokol Nosislav z.s.

která se uskuteční

dne 26. března 2016 v 17:00 hodin v klubovně TJ Sokol

Navržený program jednání:

1.Zahájení

2.Volba předsedajícího

3.Soupis listiny přítomných

4.Schválení stanov

5.Volba orgánů spolku

6.Zřízení oddílů

7.Závěr

TANEČNÍ ZÁBAVA

Zveme všechny příznivce rockové hudby na taneční zábavu s legendární skupinou Babylon. Společně se skupinou Babylon vystoupí také Line of sight, jejímž členem je starosta městyse.

Kdy:  sobota 30. 5. 2015

Čas: 20:00

Kde: hřiště TJ Sokol Nosislav

V případě nepříznivého počasí se zábava uskuteční ve sportovní hale.

POZVÁNKA NA SOBOTNÍ BRIGÁDU

Kdy:  sobota 4. 4. 2015

Čas: 8:00

Kde: hřiště TJ Sokol Nosislav

Co: Jarní úklid před zahájením sezóny, Kácení suchých stromů, jejich nařezání a následné uklizení za halu jako topivo na další topnou sezónu.

Účast všech členů nutná, příznivci našeho spolku jsou také srdečně zváni.

Výbor TJ Sokol Nosislav zve všechny své členy na valnou hromadu, která se uskuteční v sobotu 14. března 2015 v 17:00 v klubovně na hřišti.

Sobotní brigáda

Kdy:  sobota 21. 2. 2015

Čas: 8:00

Kde: hřiště TJ Sokol Nosislav

Co: Potřebujeme pomoci při kácený suchých stromů, jejich nařezání a následné uklizení za halu jako topivo na další topnou sezónu. V případě více volných rukou - úprava přístřešku na dřevo.

Všichni členové a příznivci našeho spolku jsou srdečně zváni.

Zimní příprava v hale

Byly zahájeny tréninky všech mužstev ve sportovní hale. Rozpis tréninků:

úterý - žáci, mužstvo

čtvrtek - žáci, stolní tenis

pátek - přípravka, mužstvo

neděle - mužstvo

Zimní příprava na jarní sezónu

Před zahájením zimní přípravy ve sportovní hale bude zapotřebí upravit povrch parket napastování. Tato akce proběhne v sobotu 17. 1. 2015 od 15 hod. Všichni členové jsou tímto zváni, zejména aktivní uživatelé haly (mužstvo a hráči stolního tenisu). S sebou nutné vzít obuv na přezutí. Po skončení bude krátká schůzka, kde se upřesní provoz haly - konkrétní dny a časy.

Vánoční turnaj ve stolním tenise

26. prosince 2014 se uskuteční ve sportovní hale za mostem každoroční turnaj ve stolním tenise pro registrované a neregistrované hráče.  Začátek ve 13 hodin.

Všichni příznivci stolního tenisu jsou srdečně zváni.

Vinobraní pod hradbami - NOSISLAV - 6. - 7. 2014

Vzhledem k malé účasti v loňském roce na tradiční zábavě Vinobraní, bylo rozhodnuto, že se tato zábava již konat nebude. Na místo ní bude umožněno v sobotu od 16 hodin posedět pod hradbami. Na posezení je zvána široká veřejnost i účastníci putování po sklepech. Vstupné zdarma a k poslechu bude hrát od 18 hodin kytara. Občerstvení (pivo, limo) a jídlo zajištěno.

TJ SOKOL Nosislav Vás zve k táborákovému posezení, ukončené přespáním ve stanech. Začínáme 16.8.2014 v 18 hodin.

Špekáčky, stan a dobrou náladu sebou !!!!!

stan.jpg

21. 6. 2014 se uskuteční pohárových turnaj mladších žáků ročníku 2002. Naši žáci změří síly s kluby FC Petržalka, Dunajská Streda, Inter Bratislava, Třebíč, Slovácko, Uničov, Hanácká Slávia Kroměříž, Prostějov. Začátek turnaje od 9:00. Přijďte podpořit naše žáky!

17.1.2014 byly zahájeny tréninky všech mužstev ve sportovní hale. Rozvrh tréninků - středa, pátek:

17:00 - 18:00 mladší a starší přípravka

18:00 - 19:00 žáci

19:00 - 20:00 dorost, mužstvo

20:00 stolní tenis

noční turnaj ve stolním tenise - 26. prosince se uskuteční ve sportovní hale za mostem každoroční turnaj ve stolním tenise.

Předvánoční taneční zábava - Old Arcus - Babylon - 14.  12. 2013 - vydařená vzpomínka na mládí. Lidé se bavili a užili si to.

MIKULÁŠSKÁ BESÍDKA  - v předvánočním čase proběhl první ročník Mikulášké besídky ve spolupráci mateřským sdružením Nosislávek a sborem dobrovolných hasičů Nosislav.

Z DALŠÍCH WEBŮ